W niektórych krajach przepisy wymagają, aby samochody miały włączone światła mijania (światła do jazdy dziennej) także podczas jazdy w dzień.
Światła do jazdy dziennej włączają się automatycznie, gdy włącznik zapłonu znajduje się w pozycji ON. (Bez systemu oświetlania drogi do domu) Światła do jazdy dziennej włączają się automatycznie, gdy samochód zaczyna się poruszać.
(Z systemem oświetlania drogi do domu) Światła do jazdy dziennej wyłączają się po włączeniu hamulca postojowego lub ustawieniu dźwigni zmiany biegów w pozycji P (automatyczna skrzynia biegów)
|
UWAGA |
| (Z wyjątkiem krajów, w których prawo tego zabrania) Światła do jazdy dziennej można wyłączyć. Patrz rozdział "Możliwości personalizacji". |
Otwory nawiewu
Rys. 184 Na tablicy rozdzielczej wyloty nawiewu powietrza
Wyloty nawiewu powietrza
W celu zapewnienia optymalnego ogrzewania.
chłodzenia i wentylacji w samochodzie
wyloty nawiewu rys. 184 (1) powinny
być otwarte.
Otwieranie i zamykanie wylotów nawiewu
odbywa si ...
Tylna półka w bagażniku
Rys. 159 Pokrywa bagażnika z tylną półką
Pólka w bagażniku zasłania widok bagażnika.
Zdejmowanie
zdjąć linki (A) i wyjąć wspornik półki (B)
podnosząc półkę w kierunku wskazanym
przez ...
Komponenty systemu poduszek powietrznych
System napełniania poduszek przednich i poduszki powietrzne kierowcy/pasażera
Czujniki zderzenia i moduł diagnostyczny (moduł SAS)
Napinacze pasów bezpieczeństwa
Czujnik zderzenia przedniego
Czujniki zderzenia bocznego*
Lampka ostrzegawcza poduszek po ...