W warunkach zimowych łańcuchy przeciwślizgowe polepszają nie tylko przyczepność w czasie jazdy, ale również skuteczność hamowania.
Łańcuchy przeciwślizgowe wolno montować tylko na przednich kołach.
Ze względów technicznych stosowanie łańcuchów przeciwślizgowych jest dopuszczone tylko przy odpowiedniej kombinacji obręczy kół i opon.

a) Należy używać wyłącznie łańcuchów przeciwślizgowych o ogniwach i zamkach nie większych niż 9 mm.
b) Należy używać wyłącznie łańcuchów przeciwślizgowych o ogniwach i zamkach nie większych niż 13 mm.
| UWAGA Przejeżdżając przez odcinki bez śniegu, należy zdjąć łańcuchy. Na nieośnieżonej drodze tracą one swoje właściwości, uszkadzają opony i szybko się niszczą. |
OSTROŻNIE Przed założeniem łańcuchów należy zdjąć kołpaki kół ".
Wprowadzenie do tematu
W niniejszym rozdziale można znaleźć informacje dotyczące następujących
tematów:
Elementy mocujące
Siatki do mocowania bagażu
Haczyk
Półka pod szybą tylną
"Pozycja spoczynkowa" półki pod szybą tyln& ...
Centralny zamek
Opis
Należy zapoznać się uważnie z informacjami dodatkowymi
Za pomocą centralnego zamka można blokować i odblokowywać samochód. Można to
zrobić na kilka sposobów, w zależności od wersji wyposażenia:
kluczykiem z p ...
Filtr cząstek stałych Diesel
Filtr cząstek stałych (DPF) stanowi część
układu kontroli emisji spalin
zamontowanego w Twoim pojeździe.
Filtruje szkodliwe cząstki (sadzę) ze spalin.
Regeneracja
OSTRZEŻENIE
Nie parkuj pojazdu ani nie
pozostawiaj go z w ...