W warunkach zimowych łańcuchy przeciwślizgowe polepszają nie tylko przyczepność w czasie jazdy, ale również skuteczność hamowania.
Łańcuchy przeciwślizgowe wolno montować tylko na przednich kołach.
Ze względów technicznych stosowanie łańcuchów przeciwślizgowych jest dopuszczone tylko przy odpowiedniej kombinacji obręczy kół i opon.

a) Należy używać wyłącznie łańcuchów przeciwślizgowych o ogniwach i zamkach nie większych niż 9 mm.
b) Należy używać wyłącznie łańcuchów przeciwślizgowych o ogniwach i zamkach nie większych niż 13 mm.
| UWAGA Przejeżdżając przez odcinki bez śniegu, należy zdjąć łańcuchy. Na nieośnieżonej drodze tracą one swoje właściwości, uszkadzają opony i szybko się niszczą. |
OSTROŻNIE Przed założeniem łańcuchów należy zdjąć kołpaki kół ".
Wymiana oleju silnikowego
Należy zapoznać się uważnie z informacjami
dodatkowymi
Olej silnikowy należy wymieniać w odstępach
czasu podanych w programie przeglądów
serwisowych.
Zalecamy, aby wymianę oleju silnikowego
zlecać Centrum Serwisowemu.
Odstępy cza ...
Akustyczne sygnały kontrolne i
ostrzegawcze
Włączanie i wyłączanie
brzęczyków
Za pomocą elementów sterowania na kierownicy można wyłączyć niektóre
brzęczyki dostępne w menu na wyświetlaczu informacyjnym. Położenie
poszczególnych elemen ...
Jakość paliwa - Benzyna z domieszką
alkoholu etylowego
OSTRZEŻENIA
Nie modyfikuj konfiguracji układu
paliwowego ani elementów układu.Nie zastępuj układu paliwowego ani
jego elementów częściami, które nie
zostały specjalnie zaprojektowane
do eksploatacji z paliwe ...