|
OSTRZEŻENIA |
| Twój pojazd został przebadany i
uzyskał certyfikat zgodności z
wymogami prawnymi w zakresie
kompatybilności elektromagnetycznej
(dyrektywa 72/245/EEC, regulamin 10
Europejskiej Komisji Gospodarczej
Narodów Zjednoczonych (UN ECE) lub
inne mające zastosowanie przepisy
lokalne). Twoim obowiązkiem jest
zapewnienie, że wszelkie zamontowane
przez Ciebie wyposażenie jest zgodne z
odpowiednimi lokalnymi przepisami. Wszelkie dodatkowe wyposażenie powinno być montowane przez właściwie wyszkolonych mechaników. Wyposażenie wykorzystujące nadajniki RF (fal radiowych) (np. telefony komórkowe, amatorskie nadajniki radiowe itp.) może być montowane w pojeździe jedynie wtedy, gdy jest zgodne z parametrami podanymi w poniższej tabeli. Nie ma specjalnych wytycznych lub warunków dotyczących montażu lub użytkowania. Nie mocuj żadnych nadajników-odbiorników, mikrofonów, głośników ani żadnych innych elementów na drodze napełniania poduszek powietrznych. Nie mocuj przewodów antenowych do oryginalnych przewodów elektrycznych pojazdu, przewodów paliwowych ani przewodów hamulcowych. Przewody antenowe i przewody zasilania muszą znajdować się w odległości co najmniej 10 centymetrów od jakichkolwiek modułów elektronicznych i poduszek powietrznych. |



Wskazówka: Po zamontowaniu nadajników fal radiowych sprawdź, czy nie występują zakłócenia powodowane przez urządzenia elektryczne pojazdu, jak również zakłócenia w pracy tych urządzeń, zarówno w trybie oczekiwania, jak i nadawania.
Sprawdź wszystkie urządzenia elektryczne:
Sprawdź, czy pola elektromagnetyczne generowane wewnątrz pojazdu przez zamontowany nadajnik nie przekraczają norm określających stopień dopuszczalnego oddziaływania na ciało ludzkie.
Przygotowania do sezonu zimowego
Materiały eksploatacyjne powinny być dostosowane do niższych
temperatur otoczenia.
Olej w silniku
Płyn w układzie chłodzenia silnika
Płyn w zbiorniku spryskiwaczy
Należy zlecić pracownikowi serwisu sprawdzenie stanu akumulatora.
Zało& ...
Paliwo
Rys. 59 Klapka wlewu paliwa z dołączonym korkiem wlewu paliwa
Klapka osłaniająca korek wlewu paliwa zamyka
się i otwiera automatycznie.
Otwieranie korka wlewu paliwa
Otworzyć klapkę wlewu paliwa naciskając
z lewej strony.
Odkręcić kore ...
Lampka oświetlenia okolic progu
UWAGA
Wyjmując szybkę lusterka, uważaj, by
jej nie uszkodzić.
Wskazówka: Ustaw szybkę lusterka jak
najdalej do środka.
Wsuń palce w szczelinę między
obudową lusterka a szybką lusterka i
lekko poci ...