Włączanie i wyłączanie układu
Wskazówka:Gdy układ jest wyłączony, na wyświetlaczu informacyjnym pali się lampka ostrzegawcza. Patrz Lampki kontrolne i ostrzegawcze.
Wskazówka: Stan i ustawienia układu pozostają niezmienione w kolejnych cyklach zapłonu.

Do włączania i wyłączania układu służy przycisk na dźwigni kierunkowskazów.
Naciśnij przycisk, aby wyłączyć układ.
Naciśnij przycisk dwukrotnie, aby włączyć układ.
Ustawianie poziomu drgań kierownicy
Układ ma trzy poziomy intensywności, które można ustawiać za pomocą wyświetlacza informacyjnego. Patrz Informacje ogólne.
Ustawianie czułości układu
Można zdecydować, jak szybko układ ma ostrzegać kierowcę o niebezpiecznej sytuacji. Układ ma dwa poziomy czułości, które można ustawiać za pomocą wyświetlacza informacyjnego. Patrz Informacje ogólne.
Ostrzeżenia układu

Z każdej strony rysunku przedstawiającego pojazd wyświetlana jest kolumna oznaczeń pasa ruchu.
Oznaczenia pasa ruchu są oznaczone kolorem w następujący sposób:
Przypadki, gdy granica pasa ruchu może być zniesiona:
Jeśli oznaczenia pasa ruchu zapalą się na czerwono lub na kierownicy da się wyczuć drgania, należy niezwłocznie podjąć właściwe, bezpieczne działania w celu skorygowania pozycji pojazdu w stosunku do pasa ruchu.
Wymiana bezpiecznika
OSTRZEŻENIA
Nie wprowadzaj żadnych modyfikacji
w układzie elektrycznym pojazdu.
Wszelkie naprawy układu
elektrycznego oraz wymianę przekaźników
i bezpieczników wysokoprądowych należy
zlecić odpowiednio prze ...
Zdejmowanie i zakładanie koła
Po poluzowaniu śrub koła i podniesieniu
samochodu należy wymienić koło.
Zdejmowanie koła
Odkręcić śruby koła za pomocą klucza
nasadowego i położyć je na czystej powierzchni.
Zdjąć koło.
Zakładanie ...
Filtr paliwa (wersje z silnikiem 1WW)
Wodę z filtra paliwa należy usuwać każdorazowo po przejechaniu
20 000 km.
W celu usunięcia wody z filtra paliwa należy skontaktować się z autoryzowaną
stacją obsługi Toyoty lub innym specjalistycznym warsztatem.
Gdy zgromadzi się wo ...