Rys. 33 Umiejscowienie uchwytów Top Tether za tylnym siedzeniem
Foteliki dziecięce z systemem Top Tether są wyposażone w pasek mocujący fotelik do uchwytu mocującego w samochodzie, znajdującego się za oparciem tylnego siedzenia dodatkowo ograniczający ruch fotelika.
Pasek ten ma za zadanie ograniczenie ruchu fotelika do przodu przy zderzeniu, w ten sposób zmniejszając ryzyko obrażeń głowy , które mogłyby być spowodowane uderzeniem o element wnętrza samochodu.
Stosowanie systemu Top Tether w fotelikach montowanych tyłem do kierunku jazdy W chwili obecnej , na rynku znajduje się bardzo niewiele fotelików dziecięcych montowanych tyłem do kierunku jazdy wyposażonych w system Top Tether. Należy uważnie zapoznać się z instrukcją dostarczoną przez producenta, aby właściwie zamocować pasek Top Tether
Wymiary pojazdu
4-drzwiowy
4-drzwiowy
Kombi
...
Włączanie/wyłączanie
Naciśnij włącznik. Urządzenie będzie
działało do jednej godziny po wyłączeniu
zapłonu.
Po godzinie urządzenie wyłączy się
automatycznie.
Przycisk dźwięku
Umożliwia regulację ustawień dźwię ...
Dialog
Rys. 85 Kierownica wielofunkcyjna: Obsługa głosowa
Czas gotowości systemu do przyjmowania i wykonywania poleceń głosowych
jest nazywany dialogiem. System wypowiada komunikaty głosowe i prowadzi
użytkownika przez odpowiednie funkcje.
Optymalne zrozumienie po ...